Nasz sklep korzysta z funkcji ciasteczek. Korzystamy z nich, ponieważ dzięki nim możecie zapamiętać swoje hasło czy dane do wysyłki.

Zbieramy także dane marketingowe przydatne przy optymalizacji sklepu, a także chcielibyśmy dopasować wszystkie produkty pod Wasze wymagania.

Administratorem danych osobowych jest firma 4rescue Michał Swinka. Dostęp do danych, prośba o ich usunięcie może być wysłana na adres biuro@4rescue.pl lub po kontakcie telefonicznym.

Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 4rescue.pl opuść tę stronę. Zamknięcie lub zignorowanie tego okienka oznacza wyrażenie zgody.

zamknij

Klin ratowniczy aluminiowy 4R

Klin

Nowy produkt

Klin ratowniczy aluminiowy 4R

Idealne narzędzie w kieszeni każdego strażaka!

Nadaje się do siłowego otwierania drzwi

Więcej szczegółów

27,98 zł brutto

Więcej informacji

Klin wykonany jest z aluminium o wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz bardzo dobrej udarności.

Przeznaczony jest do wszelkiego blokowania drzwi oraz zatrzymywania reakcji konstrukcji pojazdów podczas działań ratownictwa technicznego. 

Posiada repsznur do ułatwiający użytkowanie w rękawicach.

Nadaje się do siłowego otwierania drzwi.

Powierzchnia zabezpieczona poprzez anodowanie.

Nieregularny kształt powierzchni zwiększa tarcie, a w konsekwencji skuteczność klina.

Waga: 150 g.

Uwaga: Odkształcenia wynikające z pobijania klina są zjawiskiem normalnym wynikającym z różnicy twardości materiałów i nie podlegają gwarancji. 

W przypadku zakupu na jednostkę organizacyjną (np. PSP, OSP, gminę) z fakturą VAT na odroczony termin płatności prosimy o zamówienie na adres e-mail: biuro@4rescue.pl