Nasz sklep korzysta z funkcji ciasteczek. Korzystamy z nich, ponieważ dzięki nim możecie zapamiętać swoje hasło czy dane do wysyłki.

Zbieramy także dane marketingowe przydatne przy optymalizacji sklepu, a także chcielibyśmy dopasować wszystkie produkty pod Wasze wymagania.

Administratorem danych osobowych jest firma 4rescue Michał Swinka. Dostęp do danych, prośba o ich usunięcie może być wysłana na adres biuro@4rescue.pl lub po kontakcie telefonicznym.

Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 4rescue.pl opuść tę stronę. Zamknięcie lub zignorowanie tego okienka oznacza wyrażenie zgody.

zamknij

Torba osobista ŚOI

Nowy produkt

Torba do przechowywania i transportu środków ochrony indywidualnej, takich jak rękawice, kominiarka, zapasowe półmaski przeciwpyłowe lub półmaski wielokrotnego użytku oraz przedmiotów prywatnych np. portfela, dokumentów oraz telefonu w specjalnej miękkiej kieszeni. 

Torba na wszystkie niezbędne rzeczy, które nosimy w ubraniu specjalnym, a na które nie ma miejsca.

Więcej szczegółów

229,00 zł brutto

Więcej informacji

Torba wykonana z najlepszej na rynku, impregnowanej, wodoszczelnej cordury. Wytrzymała i łatwa w czyszczeniu.

Wykonana przez profesjonalną firmę, w której produkuje się m.in. torby medyczne R1.

Służy do bezpiecznego, a przede wszystkim czystego przechowywania lub transportu przedmiotów, na które nie ma miejsca w ubraniu bojowym. Podział na dwie, szczelne duże komory. Jedna przeznaczona na rękawice pożarnicze i techniczne. Druga przeznaczona do przechowywania kominiarki, czapki, półmaski wielorazowej, bielizny termoaktywnej czy zapasowej bielizny.

Dodatkowa kieszeń zewnętrzna wyłożona pianką tapicerską, służy do bezpiecznego przechowywania telefonu.

W kolejnych trzech kieszeniach z powodzeniem można przechowywać dokumenty lub biżuterię. Zmieszczą się zapasowe półmaski filtrujące, bądź drobny sprzęt.

Miejsce na emblemat imienny rzep dla spersonalizowania torby.

Projekt wykonany przez strażaków dla strażaków, a celem była torba, która zostaje w pojeździe, przechowująca nadmiar sprzętu, który w danym momencie nie jest nam potrzebny.

TORBA NIE JEST PRZEZNACZONA DO UŻYTKOWANIA BEZPOŚREDNIO W STREFACH NIEBEZPIECZNYCH.

Uwaga: Do pierwszych 20 zakupionych toreb dodajemy po 2 chusteczki Hero Wipes gratis!