Nasz sklep korzysta z funkcji ciasteczek. Korzystamy z nich, ponieważ dzięki nim możecie zapamiętać swoje hasło czy dane do wysyłki.

Zbieramy także dane marketingowe przydatne przy optymalizacji sklepu, a także chcielibyśmy dopasować wszystkie produkty pod Wasze wymagania.

Administratorem danych osobowych jest firma 4rescue Michał Swinka. Dostęp do danych, prośba o ich usunięcie może być wysłana na adres biuro@4rescue.pl lub po kontakcie telefonicznym.

Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 4rescue.pl opuść tę stronę. Zamknięcie lub zignorowanie tego okienka oznacza wyrażenie zgody.

zamknij

Przyrząd do otwierania uchylonych okien 4R żółty

Nowy produkt

Przyrząd służy do otwierania uchylonych okien podczas interwencji związanych z wykonaniem dostępu do budynku (tzw. otwarcie mieszkania). Zastosowanie przyrządu umożliwia otwarcie uchylonego okna w sposób bezszkodowy nie narażając mieszkańców na koszty związane z wymianą drzwi lub okna. Przed przystąpieniem do otwierania zaleca się zaklinować okno, by uniknąć przytrzaśnięcia dłoni. 

Kolor żółty!

Więcej szczegółów

27,00 zł brutto

Więcej informacji

Przyrząd do otwierania uchylonych okien 4R jest pomocniczym narzędziem w rękach strażaka. Jaskrawy kolor powoduje, że taśma widoczna jest zarówno przez szybę jak i łatwa do odnalezieniu po zakończonych działaniach. 

Przyrząd wykonany jest z tworzyw sztucznych.

W przypadku zakupu na jednostkę organizacyjną (np. PSP, OSP, gminę) z fakturą VAT na odroczony termin płatności prosimy o zamówienie na adres e-mail: biuro@4rescue.pl