Nasz sklep korzysta z funkcji ciasteczek. Korzystamy z nich, ponieważ dzięki nim możecie zapamiętać swoje hasło czy dane do wysyłki.

Zbieramy także dane marketingowe przydatne przy optymalizacji sklepu, a także chcielibyśmy dopasować wszystkie produkty pod Wasze wymagania.

Administratorem danych osobowych jest firma 4rescue Michał Swinka. Dostęp do danych, prośba o ich usunięcie może być wysłana na adres biuro@4rescue.pl lub po kontakcie telefonicznym.

Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 4rescue.pl opuść tę stronę. Zamknięcie lub zignorowanie tego okienka oznacza wyrażenie zgody.

zamknij

Półmaska flitracyjna przeciwpyłowa FFP3

Nowy produkt

Półmaski przeciwpyłowe przeznaczone są do ochrony przed aerozolami cząstek stałych i cieczy. Mówiąc językiem strażackim chronią ratownika przed: dymem, sadzą, kurzem, pyłami (w tym szklanym i budowlanym) itp.

Skuteczność filtracji dla klasy FFP3 wynosi minimum 99%. 

Półmaska filtracyjna nie może być stosowana jako zabezpieczenie przed gazami pożarowymi!

Więcej szczegółów

3,69 zł brutto

Więcej informacji

PRZEZNACZENIE:

Półmaski filtrujące służą do ochrony dróg oddechowych przed aerozolami cząstek stałych i ciekłych, o ile stężenie fazy rozproszonej w aerozolu nie przekracza stężenia 20-krotności najwyższego dopuszczalnego stężenia.

Półmaski są wyrobem antyelektrostatycznym – mogą być używane w strefie zagrożonej wybuchem.

Maseczki filtracyjne są zgodne z normą EN 149:2001 + A1:2009.

Nie należy stosować ich, gdy stężenie tlenu w powietrzu jest mniejsze niż 17% oraz w atmosferze, gdzie występują gazy pożarowe. W takiej sytuacji należy bezwzględnie korzystać z aparatów oddechowych.

W przypadku zakupu na jednostkę organizacyjną (np. PSP, OSP, gminę) z fakturą VAT na odroczony termin płatności prosimy o zamówienie na adres e-mail: biuro@4rescue.pl