Nasz sklep korzysta z funkcji ciasteczek. Korzystamy z nich, ponieważ dzięki nim możecie zapamiętać swoje hasło czy dane do wysyłki.

Zbieramy także dane marketingowe przydatne przy optymalizacji sklepu, a także chcielibyśmy dopasować wszystkie produkty pod Wasze wymagania.

Administratorem danych osobowych jest firma 4rescue Michał Swinka. Dostęp do danych, prośba o ich usunięcie może być wysłana na adres biuro@4rescue.pl lub po kontakcie telefonicznym.

Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 4rescue.pl opuść tę stronę. Zamknięcie lub zignorowanie tego okienka oznacza wyrażenie zgody.

zamknij
Półmaska wielorazowa Secura 3100 z łącznikami puszkowymi i 10 kpl filtrów P2 Zobacz większe

Półmaska wielorazowa Secura 3100 z łącznikami puszkowymi i 10 kpl filtrów P2

Nowy produkt

Zestaw Secura 3100 z łącznikami puszkowymi i filtrami P2 to lepsza i docelowo tańsza alternatywa dla obecnych półmasek jednorazowych w klasie FFP2.

Koszty użytkowania obejmują tylko wymianę samych filtrów (5 zł/kpl.) i dezynfekcję półmaski. 

Zestaw zawiera:

- półmaskę Secura 3100 - 1 szt.

- łączniki puszkowe - 1 kpl.

- filtry P2 - 10 kpl.

Więcej szczegółów

158,00 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw zabezpiecza układ oddechowy przed dymami, pyłami i mgłami o ile stężenie fazy rozproszonej aerozolu nie przekracza wartości 10x NDS. Zastosowanie owalnych, dużych filtrów z efektem tryboelektrycznym sprawia, że półmaska ma dużą skuteczność nawet przy niskich oporach oddychania i wysokiej chłonności pyłowej. Tym samym podwyższa komfort oddychania. Ograniczenie pola widzenia jest zminimalizowane przez użycie odpowiedniego kształtu filtrów.