Nasz sklep korzysta z funkcji ciasteczek. Korzystamy z nich, ponieważ dzięki nim możecie zapamiętać swoje hasło czy dane do wysyłki.

Zbieramy także dane marketingowe przydatne przy optymalizacji sklepu, a także chcielibyśmy dopasować wszystkie produkty pod Wasze wymagania.

Administratorem danych osobowych jest firma 4rescue Michał Swinka. Dostęp do danych, prośba o ich usunięcie może być wysłana na adres biuro@4rescue.pl lub po kontakcie telefonicznym.

Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 4rescue.pl opuść tę stronę. Zamknięcie lub zignorowanie tego okienka oznacza wyrażenie zgody.

zamknij
Półmaska Maskpol 22/2 z łącznikami puszkowymi i 10 kpl filtrów P2 Zobacz większe

Półmaska Maskpol 22/2 z łącznikami puszkowymi i 10 kpl filtrów P2

Nowy produkt

Zestaw Maskpol 22/2 z łącznikami puszkowymi i filtrami P2 to lepsza i docelowo tańsza alternatywa dla obecnych półmasek jednorazowych w klasie FFP2.

Koszty użytkowania obejmują tylko wymianę samych filtrów (5 zł/kpl.) i dezynfekcję półmaski. 

Zestaw zawiera:

- półmaskę Maskpol 22/2 - 1 szt.

- łączniki puszkowe - 1 kpl.

- filtry P2 - 10 kpl.

Półmaska jest kompatybilna z filtrami firmy Secura.

Więcej szczegółów

138,00 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw zabezpiecza układ oddechowy przed dymami, pyłami i mgłami o ile stężenie fazy rozproszonej aerozolu nie przekracza wartości 10x NDS. Zastosowanie owalnych, dużych filtrów z efektem tryboelektrycznym sprawia, że półmaska ma dużą skuteczność nawet przy niskich oporach oddychania i wysokiej chłonności pyłowej. Tym samym podwyższa komfort oddychania. Ograniczenie pola widzenia jest zminimalizowane przez użycie odpowiedniego kształtu filtrów.